Zarabianie na skracaniu linka?

piątek, 4 lipca 2014
Rób duże pieniądze na skracaniu linku.Shorte.st to usługa pozwalająca skracać linki w internecie. Niczym się nie różni zbytnio od innych usług tego typu na rynku. Ale w przeciwieństwie do innych usług skracających linki masz możliwość zarabiania na tym. Wystarczy, że podasz taki link po skróceniu swoim znajomym a oni go wyświetlą do Twojego konta zostaną przypisane pieniądze.Czy taka usługa pozwoli mi zarobić duże pieniądze? Oczywiście to wszystko zależy od Twojego zaangażowania i powiedzmy mocy jaką posiadasz w ilości opublikowanych linków. Ktoś zaraz mi zarzuci, że zarabianie na takich usługach to groszowe sprawy. Tak i nie. Tak bo faktycznie za każde wyświetlenie reklamy poprzez taki skrócony link dostajesz grosze. Po wyświetleniu 1000 linków z przekierowaniem zarobisz średnio 2$. Jednak takich linków możesz mieć setki a nawet tysiące. Zajmując się tym na pewno zarabiasz na innych programach partnerskich czy reklamach serwowanych na stronach. Czytając mój poprzedni wpis dowiesz się, że aby zarabiać musisz mieć jedną bardzo popularną stronę albo 100 stron o mniejszej popularności. Niech każda dziennie przynosi 4 zł zysku... pomnóż to przez 100 i...?!! No więc to samo jest przy skracaniu linków.

Jak to działa? Po skróceniu linka publikujesz go w interneciu. Po kliknięciu w niego wyświetlona zostaje ramka z reklamą. Po 5 sekundach możesz przejść na stronę docelową.

Gdzie mam się reklamować? Nic prostszego. Skróć link poprzez Shorte.st i opublikuj go na portalach społecznościowych takich jak Flaker, Facebook, Twitter, Moblo, Google+ oraz innych. Możesz także tworzyć kolejne swoje strony WWW lub wykorzystać już istniejące. Pamiętaj im popularniejsza strona tym większe zarobki a czym większe zaplecze stron tym większy generujesz ruch użytkowników.

Nie czekaj więc tylko rejestruj się na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz